piątek, 12 wrzesień 2014 06:18

Nauczyciele

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do pobrania dla nauczycieli

 

 logo

Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2019 - 2020

 

1 . Godlewski Łukasz - Dyrektor Zespołu Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
2 . Bojar Artur- Wicedyrektor Zespołu Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
3 . Pietkiewicz Jacek - Kierownik szkolenia praktycznego
4 . Bryc Elżbieta - Kierownik Internatu przy Zespole Szkółu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu
5 . Marońska Bożena - Pedagog szkolny
6 . Bachorek Katarzyna
7 . Boguszewska Grażyna
8 . Chomicz Tomasz
9 . Cieszkowski Wojciech
10 . Czapiuk Maciej
11 . Dołęgowska Sylwia
12 . Drewnowska-Koziarska Jolanta
13 . Dybowska Marzenna Barbara
14 . Faszczewska Karolina Diana
15 . Filipczuk Bogumiła
16 . Gaczkowska Agnieszka
17 . Ganzke Kazimierz
18 . Gryboś Piotr
19 . Gryniewicz Lebioda Alina
20 . Grzymała Sylwia
21 . Ilczuk Monika Agata
22 . Jakubowska Elżbieta
23 . Jóźwiak Barbara Marzena
24 . Kacprzuk Bogdan
25 . Kalupa Dorota Miroslawa
26 . Kendzierski Arkadiusz
27 . Kędzierska Agnieszka
28 . Kloc Łukasz
29 . Koziarski Cezary
30 . Kozłowska Ewelina
31 . Krysińska Emilia
32 . Ks. Piotrowski Wojciech
33 . Ks. Skobel Emil
34 . Ks. Szymański Janusz
35 . Kujawska Magdalena
36 . Kulczakiewicz Ryszard
37 . Malinowska Marta
38 . Misiuk Mirosław
39 . Mlonek Dorota
40 . Niemyjski Paweł
41 . Okieńczuk Dariusz
42 . Olszewski Adam
43 . Olszewski Bogdan
44 . Panas Grażyna
45 . Pełszyk Barbara
46 . Płońska Marlena
47 . Przesław Alicja
48 . Puszkiewicz Jolanta Mirosława
49 . Radziszewska Ewa
50 . Razumeika Natalia
51 . Rostkowska Katarzyna
52 . Rytel Elżbieta
53 . Selerowski Michał
54 . Sienicka Marta
55 . Sikoń Elżbieta
56 . Susoł Wiesław
57 . Szmurło Cecylia
58 . Szymańska Justyna
59 . Szymoniak Artur Jacek
60 . Szymoniak Irina
61 . Święcka Grażyna
62 . Święcki Eugeniusz
63 . Świętochowski Arkadiusz - instruktor klas wojskowych
64 . Tarkowska Karolina
65 . Tarkowski Bogdan
66 . Urbaniak Magda
67 . Wincenciak Hanna Julia
68 . Wojtkowska Karolina Barbara
69 . Załuska Magd
70 . Zaremba Justyna
71 . Zaremba Ludwik




Nauczyciele, którzy w przeszłości pracowali bądź obecnie pracują w szkole

 
 
 Imię i nazwisko
Lata pracy
Ambrosiewicz Elżbieta
1956 - 1968
Ambrosiewicz Jan
1956 - 1968
Anusiewicz Tadeusz
2004 -2009
Bachorek Katarzyna
2005-
Bachurzewska Stanisława
IV - VI 1946
Backiel Krystyna
2003 - 2004
Bekier Małgorzata
1994 - 1999
Bezrudczyk Nikodem
1948 - 1951
Białkowska - Czarnecka Maria
1968 - 1971 i 1985 - 1994
Binaś Ryszard
1985 i 1987 - 1989
Bogucka Anna
1974 - 2004 i 2004 - 2007
Bogucka Marta
2008 – 2011
Boguszewska Grażyna Ewa
1993 -
Bojar Artur
2011-
Braun Patryk Michał
2009 – 2012
Braun Wiolett
2009 - 2012
Broniszewski Janusz
2005 – 2008
Bryc Elżbieta
2008 - 2009 i 2012-
Burdziuk Czesław
1964 – 1994
Charszlak Jan
1952
Chojnowska Mirosława
1986 - 1999
Chomicz Tomasz Marek
1998 -
Cieszkowski Wojciech Kazimierz
1983 - 1990 i 2000 -
Czaplewicz Bronisław
1995 - 1997
Czyż Alina
1956 - 1961
Dacz Karol
2008 - 2009
Dąbrowska Celina
1984 - 1987
Dąbrowski Dariusz
2007 - 2014
Diakowska - Januszkiewicz Zofia
2001 - 2003
Dołęgowska Sylwia
2002 -
Domańska Zofia
1956 - 1972
Drewnowska-Koziarska Jolanta 2010 -2011 i 2017 -
Dudek Jacek
2010 - 2017
Dutko Józef
1953 - 1955
Dybowska Marzena Barbara
1990 -
Faszczewska Karolina Diana
2011 -
Fiedorczuk Renata
2004 - 2008
Filipowicz - Grzymańska Wanda
1951 - 1954
Fisher Charlotte
1994 - 1995
Gabryszewski Jan
1949 - 1951
Gaczkowska Agnieszka
2009 -
Gałażyn - Kasprowicz Teresa
1959 - 1963
Gimon Sally
1991 - 1993
Głuchowska Ewa
2005 - 2006
Godlewska Krystyna
1971 - 1992
Godlewska Monika Teresa
2002 - 2003
Godlewski Łukasz
2012 -
Godlewski Grzegorz 2014 - 2016
Godlewski Zygmunt
1971
Górski Baltazar
1951 - 1953
Grondek Izabela Agnieszka
2002 - 2005
Gryniewicz - Lebioda Alina 2015 -
Grzymała Sylwia 2015 -
Gudowska Joanna
2008 - 2009
Gutowski Włodzimierz
1954 - 1958
Guziak Grzegorz
2004 - 2007, 2008-2009
Gryniewicz - Lebioda Alina 2015 -
Grzymała Sylwia 2016 -
Hryciuk Ewa
2004 - 2007
Ilczuk Monika
2003 -
Jakubowska Elżbieta
2012 - 2014, 2015 -
Jamiołkowska Marta
2009 - 2011
Janiszewska Mirosława
1971 - 1987
Janiszewski Jan
1948 - 1956
Jasiński Emil 2014 - 2015
Jaszczołt Edward
1945
Jóźwiak Barbara
2004 – 2009 i 2011 -
Juszyńska Marlena 2014 -
Kacprzuk Bogdan 2016 -
Kaczyńska Janina
1998 - 2005
Kamińska Teresa
1959 - 1961
Kamiński Jan
1990 - 1993
Karolewska Wiesława
2007 - 2012
Kasprowicz Roman
1956 - 1963
Kendzierski Arkadiusz
2006 -
Kielisz Helena
1985 - 1994
Kiliszek Mieczysław
1987 - 2005
Kosk Antonina
1968
Kot Robert
2003 - 2006
Kotarska Zenona
1990 - 2003 i 2004 -2014
Kotowska - Kunicka Stanisława
1950 - 1972
Kozłowska Ewelina 2013 -
Krakowiak Małgorzata
2003 - 2004
Krakówko Stanisława
1970 - 1999 i 2002 - 2003
Krulak Elżbieta
1983 - 1994
Krysińska Emilia
2006 -
Kryszeń Jerzy
1966 - 1969
Krzesiewicz-Sikoń Elżbieta
1993 -
ks. Borzęcki Łukasz
2012 - 2015
ks. Borowski Eugeniusz
1956 - 1962
ks. Czeżyk Bogdan
2000 - 2002
ks. Falkowski Andrzej
2004 - 2010
ks. Izdebski Ireneusz
2003 - 2004
ks. Jurczak Piotr
2002 - 2003, 2014 - 2015
ks. Kiszko Bogusław
1990 - 1991
ks. Kiszko Zbigniew
1994 - 1996
ks. Kolejkowicz Henryk
1987 - 1989
ks. Kowalewski Nikodem
1945 - 1951
ks. Kozłowski Stanisław
1970 - 1979
ks. Krasowski Robert
1996 - 1997
ks. Kunicki Antoni
1991 - 1993
ks. Kuśmirek Marcin
2003 - 2004
ks. Laszuk Marek
2001 - 2002
ks. Lipczyński Karol
2011 - 2012
ks. Łukaszewicz Maciej
1997 - 2000
ks. Maksimiuk Krzysztof
1968 - 1970
ks. Malinowski Krzysztof
2011 - 2012
ks. Marczuk Wincenty
1951
ks. Mutianko Bogdan
1974 - 1979
ks. Napiórkowski Krzysztof
1991 - 1993
ks. Niewiński Krzysztof
1990 - 1991
ks. Piotrowski Wojciech
2015 -
ks. Składanowski Marcin
2004 - 2006
ks. Solka Paweł
2006 - 2011
Ks. Szymański Janusz
2012 -
ks. Średziński Zbigniew
1997 - 1999
ks. Świerszczyński Marian
1979 - 1982
ks. Tadrowski Roman
1944
ks. Tarasiuk Wojciech
1999 - 2002
ks. Terpiłowski Grzegorz
2001 - 2003
ks. Ulaczyk Wojciech
1993 - 1996
ks. Wasak Wojciech
1962 - 1968
ks. Zalewski Ryszard
1985 - 1987
ks. Ziembowski Grzegorz
2013 -
Kubicki Sylwester
1944 - 1947
Kuczabo Joanna Katarzyna
2010 - 2014
Kufen - Waluch Małgorzata
2003 - 2007
Kulczakiewicz Henryk
1952 - 1991
Kulczakiewicz Ryszard
1980 -
Kulesza Mirosław
1957 - 1984
Kuleszewicz Eleonora
1962
Kujawska Magdalena
2004 -
Leoniuk Eugeniusz
1968 - 1978 i 1981 - 1986
Leszczyńska Maria
2002 - 2003
Leszczyński Artur Szczepan
2002 - 2003
Łaszuk Anatol
2000 - 2001
Maksimczuk Karol
2008 - 2012
Marczuk Eugeniusz
1978 - 1989
Marońska Bożena
1980 -
Martynowski Jan
1944 - 1951
Matelski Mieczysław
1955 - 1959
Mc' Geary Edward
1994 - 1995
Mlonek Dorota
1999 -
Noskowicz Beata 2009 - 2014
Niemyjski Paweł
2005 -
Niemyski Teodor
2004 - 2007
Okieńczuk Dariusz
2007 -
Olszewska Anna
1975 - 2005, 2007-2008, 2008-2009
Olszewski Adam
2003 -
Olszewski Bogdan
1993 -
Olszewski Paweł
1946 - 1961
Orłowski Sebastian
2009 - 2016
Orzełowski Aleksander
1949 - 1951
Pacholski Jerzy
1973 - 1978
Palutko Henryka
1944 - 1946
Palutko Michał
1944 - 1946
Panas Grażyna
2003 -
Panas Kazimierz
1951
Parfieniuk Ewa 2017 - 2018
Pawlik Agnieszka
1995 - 1997
Pawlik Krystyna
1972 – 2002 i 2002-2006
Pełszyk Barbara Joanna
2010 -
Pietkiewicz Jacek
2005 -
Pietruczynik Piotr
2009 - 2011
Pietrzykowski Leszek
1987 -
Powojska Elżbieta 2016 -
Proniewicz Zygmunt
1951 - 1974
Przechodzień Waldemer
1970 - 1972
Powojska Elżbieta 2016 -
Puszkiewicz Jan
1991 - 1992 i 1994 - 2015
Puszkiewicz Jolanta Mirosława
1984 -
Radecki Andrzej
1946 - 1954
Radziszewska Anna
2009
Radziszewska Ewa
2003 -
Razumeika Natalia
2005 -
Reczko Mirosław
1994 - 1997
Romul Tadeusz
1973 - 1996
Rostkowska Katarzyna
2011 -
Różycka Emilia
1954 - 1956
Rutkowski Stanisław
1956 - 1973
Rutkowski Stefan
1946 - 1950
Rzepnicka Barbara
2007 - 2009, 2014 - 2017
Sakowicz Robert
2004 - 2005
Selerowski Michał
2011 -
Sęczak Zofia
1988 – 1989, 1997-1999, 2001
Sękal Małgorzata
2003 - 2017
Sidorczuk - Uszyńska Grażyna
1972 - 1991
Sienicka Ewa
2007-2008 i 2009
Sierosławska Maria
1963 - 1967
Skorupska Ewa
1997 -
Skwarski Ryszard
1996 - 2001 i 2006 - 2011
Sowa Justyna
2003 - 2004
Stefański Wojciech Kazimierz
2011- 2015
Stokowski Krzysztof
2003 - 2004
Strzałkowska Ewa Zofia
2012 - 2015
Susoł Wiesław
1993 -
Sutyniec Ligia
1990 - 2002
Szaferski Ryszard
1981 - 1984
Szlendak Radosław 2016 -
Szmurło Cecylia
2003 -
Szulc Janusz
1954 - 1989
Szymańska Justyna
2012 -
Szymoniak Artur Jacek
1997 -
Szymoniak Irina
2001 -
Szlendek Radosław 2016 -
Świderska – Kawalec Dorota
2011 - 2012
Święcka Grażyna
1994 -
Święcki Eugeniusz
1991 -
Święcki Władysław
1944 - 1950
Tarkowski Bogdan 2013 -
Tenderenda Stanisław
1949 - 1951
Tomaszewska Olga
1990 - 1994
Tomaszewski Norbert
1991 - 1992
Toruński Norbert
2003 - 2005
Tymińska Anna 2015
Tymińska Edyta 2015 - 2016
Upthegrove Victoria
1999 - 2000
Ustyniuk Jan
1964 - 1970
Uszyńska Maria
2002 - 2005
Uszyński Kazimierz
1959 - 1973
Walczuk Józef
1985 - 1992
Walczuk Zofia
1983 - 1992
Waluch Jolita
1971 - 1974
Wielgat Katarzyna
2006 - 2014
Wiercińska Magdalena
2012 -
Wilbik Grażyna
1990 - 1994
Wincenciak Hanna Julia
2004 -
Wnorowska Wioleta 2013 -2014
Wojno Hubert
2004 - 2005
Wojtkowska Karlina Barbara
2009 -
Woźniak Kazimierz
1954 - 1956
Wróblewski Michał
1946 - 1952
Wrzesiński Zenon
1963 - 1972
Wyszyńska Monika
2000 - 2001
Załuska Magda
2012 -
Zaremba Justyna Natalia
2011 -
Zarzecka Daniela
1987 - 1990
Zarzecki Józef
1977 – 1990
Żygoń Karolina 2013 - 2015
Świętochowski Arkadiusz 2016 -
Pieczychlebek Daniel 2016 - 2017

 

Czytany 26588 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 23 styczeń 2020 18:47

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top