wtorek, 07 lipiec 2020 07:18

WYNIKI TESTU SPRAWNOŚCIOWEGO z dnia 06.07.2020r.

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

         Dnia 6 lipca 2020 r. odbyły się w naszej szkole testy sprawnościowe do I klasy LO o profilu „Oddziały Przygotowania Wojskowego”. Kandydaci pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego oraz przedmiotów wojskowych musieli zmierzyć się ze sprawnościowym torem przeszkód i sprawdzeniem się w biegu na 600m (dziewczęta) i 1000m (chłopcy). Spośród 51 kandydatów którzy złożyli podanie o przyjęcie do „Oddziału Przygotowania Wojskowego” zakwalifikowano do dalszej rekrutacji 42 uczniów.

 

         Po złożeniu zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty i oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej zostanie umieszczona lista przyjętych.

         Nasza szkoła jest JEDYNĄ szkołą w Powiecie Wysokomazowieckim, a także okolicznych powiatach, oraz jedną z trzech w województwie, która realizuje nadzorowane przez MINISTERSTWO OBRONY NARODOWEJ CERTYFIKOWANE klasy mundurowe. Ukończenie zwykłej klasy mundurowej nie zapewnia wolnego wstępu do wojska czy policji oraz dodatkowych punktów podczas rekrutacji do tych instytucji. Cieszymy się dlatego, że uczniowie którzy wiążą swoją przyszłość z wojskiem, policją lub innymi służbami mundurowymi wybrali szkołę CERTYFIKOWANĄ jaką jest Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, wchodzące w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

.

 

Wyniki testu2020

Czytany 2287 razy

logofooter

Kontakt

Zespół Szkół
Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu


  • Dyrektor Szkoły
    mgr Łukasz Godlewski
    (86) 277 11 35
Top